Ogłoszenia

Oferta pracy na stanowisko kierownika kopalni

Napisano: 13 listopada 2012 | Autor : | Kategoria : Ogłoszenia | Możliwość komentowania Oferta pracy na stanowisko kierownika kopalni została wyłączona

Odkrywkowy Zakład Górniczy „Racławice Śląskie” do nowego zakładu poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK KOPALNI

Nr ref. KK/11/12

Miejsce pracy: Racławice Śląskie

Zadania:
• Organizacja, koordynacja oraz nadzór nad zakładem przeróbczym oraz górniczym;
• Dbałość o zapewnienie bezpieczeństwa w podległym zakładzie zgodnie z polityką spółki oraz obowiązującymi przepisami BHP;
• Prowadzenie analiz wyników produkcyjnych i jakościowych praz podejmowanie działań mających na celu optymalizację kosztów zakładu;
• Zarządzanie pracą podległego zespołu.

Oczekiwania:
• Min. wykształcenie średnie techniczne- maszynowe, elektryczne lub górnicze;
• Stwierdzone kwalifikacje min. osoby dozoru niższego lub średniego o specjalności górniczej w odkrywkowych zakładach górniczych;
• Znajomość prawa górniczego przepisów BHP i ppoż.;
• Uprawnienia KRZG- mile widziane;
• Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi;
• Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i orientacja na wynik;
• Znajomość MS Office.

Oferujemy:
• Interesującą i odpowiedzialną pracę;
• Umowę o pracę i stabilne warunki pracy;
• Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kierowanie CV wraz z listem motywacyjnym na e-mail: farida.gora@iftconsulting.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Pełna treść ogłoszenia